خبر خوش برای فروشندگان؛ صفر تا صد تجارتتان را به این فناوری بسپارید

15 آبان 1396 کد خبر : 988619708 | بازدید : 2355


شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید برنامه فروشگاه اینترنتی شدند که با استفاده از آن خرید، فروش و تحویل کالا بسیار آسان می‌شود.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ شرکت‌های دانش بنیان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت‌ها و همچنین به واسطه طرح‌های مبتنی بر دانش باعث رشد و پیشرفت کشور می‌شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات دانش بنیانی بپردازد که توسط محققین این شرکت‌ها تولید شده است. یکی از محصولات دانش بنیانی که توسط شرکت‌های دانش بنیان تولید شده، فروشگاه اینترنتی است که خرید و فروش و تحویل را بسیار آسان می‌کند.
فروشگاه اینترنتی چیست؟

مدیر این شرکت دانش بنیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص طرح و برنامه‌ای که تولید کرده است، گفت: طرح دانش بنیانی که توسط شرکت ما تولید شده است یک فروشگاه اینترنتی است.‌

وی ادامه داد: فروشگاه اینترنتی به این معنا که از لحظه خرید تا بسته بندی و در نهایت تحویل کالای مشتری به صورت کامل سیستم را مدیریت می‌کند و به راحتی متوجه می‌شود که کالای او در چه مرحله‌ای قرار دارد.

وی در خصوص تجاری سازی طرح و برنامه‌ای که تولید کرده است، گفت: بین این فروشگاه اینترنتی و یک شیرینی فروشی قراردادی منعقد خواهد شد.

مدیر این شرکت در خصوص سابقه فعالیت افراد حاضر در این شرکت، اظهار کرد: شرکت ما ۱۰ نفره است، هر یک از اعضای این شرکت با با سابقه حضور در المپیاد‌ها و دانش آموخته‌ دانشگاه شریف نخبه به حساب می‌آیند.

وی در خصوص برنامه آینده این شرکت دانش بنیان اظهار کرد: در خصوص برنامه آینده شرکتمان باید بگویم که یک نرم افزار مدیریت سرور را در دستور کار داریم و بعد از تجاری سازی این فروشگاه اینترنتی آن را عملیاتی خواهیم کرد.
تگها: صبح محلات, خبر, خوش, فروشندگان, صفر تا صد, تجارت, فناوری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *