تکذیب فوت زن 75 ساله به دلیل «تب کریمه کنگو » در تهران

18 تیر 1396 کد خبر : 988617922 | بازدید : 216

رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیردار وزارت بهداشت گفت: فوت زن ۷۵ ساله به دلیل ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو در تهران صحت ندارد.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان,محمد مهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیردار وزارت بهداشت؛ با اشاره به انتشار خبری مبنی بر فوت یک زن ۷۵ ساله به دلیل ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو در یکی از بیمارستان‌های تهران اظهار کرد: انتشار این خبر به دلیل بیماری  تب کریمه کنگو  صحت ندارد.

 

وی از رسانه ها خواست، از انتشار اخبار غیر موثق در مورد این بیماری خودداری کنند.

 

گفتنی است؛ یکی از اقوام این فرد با بیان اینکه مسئولان بیمارستان، علت احتمالی فوت این خانم 75 ساله را ابتلای وی به تب کریمه کنگو اعلام کرده‌اند علی‌رغم ادامه  روند معالجات بیمار، این خانم 75 ساله روز گذشته در بیمارستان فوت کرد و امروز (یکشنبه) نیز جسد وی برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

همچنین تصاویری از یک بیمار مبتلا به این بیماری که منتسب به شهر ساری بود نیز در شبکه‌های اجتماعی موجی از نگرانی‌ها را در میان مردم به وجود آورد که با توجه به اهمیت موضوع ابتلا به این بیماری و نگرانی از همه‌گیر شدن آن لازم است وزارت بهداشت و مسئولان ذی‌ربط فارغ از تکاپو برای تکذیب این اخبار، اقدامات لازم برای پیشگیری و هشدارهای پیشگیرانه برای کنترل و دفع این بیماری را انجام دهند.

 

 
تگها: صبح محلات, تکذیب, فوت, زن, تب کریمه کنگو

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *