فرزندان انقلاب اسلامی اسرائیل را محاصره کرده‌اند/ارکان نظامی موظف هستند علاوه بر حفظ آمادگی دفاعی توان نظامی خود نیز ارتقاء دهند

1 مهر 1395 کد خبر : 988614761 | بازدید : 1772

صبح محلات_معاونت مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه گفت: نیروهای محور مقاوت و جنبش‌های اسلامی و انقلابی منطقه همه فرزندان انقلاب اسلامی هستند و اسائیل به واسطه محاصره از طرف فرزندان انقلاب جرات اقدام دست اندازی به جمهوری اسلامی را ندارد و انشاالله طبق پیش بینی رهبری تا 25 سال آینده نامی از اسرائیل باقی نخواهد ماند.

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، سردار علی‌اکبر علیزاده معاونت مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه در جمع نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان شهرستان محلات به مناسبت هفته گرامی داشت دفاع مقدس گفت: در تمامی ادوار گذشته تاریخ مسلمانان بخشی از مستعمرات کشورهای استکباری بودند و در هیچ یک از معادلات جهانی جایی نداشتند و در چهار چوب قدرت‌های جهانی هیچ نامی از اسلام و مسلمانان نبود.

 

وی ادامه داد: در ایران نیز پیش از پیروزی انقلاب اسلامی مستکبران تا جایی پیشرفتند که با تصویب قانون کاپتولاسیون به صورت کامل ایران را تحت سلطه خود گرفتند و ایران را به عنوان ژاندارم خود در منطقه معرفی کردند.

 

علیزاده همچنین بیان کرد: امام خمینی(ره) با تکیه بر آیاتی از قرآن که در آن هیچ جایگاهی برای تسلط کفار بر مسلمانان ذکر نشده است و با قیام خود و حضور مردم در خیابان‌ها موفق شد مستکبران را شکست داده و نام مسلمانان را به معادلات جهانی اضافه کند.

 

معاونت مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه با اشاره به شهادت بیش از 70 هزار نفر در جریان انقلاب و شهادت بیش از 200 هزار نفر در طول جنگ هشت ساله تحمیلی گفت: از هفته اول پس از پیروزی انقلاب اسلامی توطئه دشمنان برای انحراف انقلاب آغاز شد و مستکبران جهانی با تحمیل جنگی طولانی‌تر از جنگ جهانی اول و دوم سعی در از میان برداشتن اسلام و حکومت اسلامی داشتند و مسلمانان نیز ثابت کردند می‌توانند به عنوان یک قدرت بدون قرارگیری در زیر سلطه مستکبران جهانی الگویی برای اداره جهان ارائه کنند.

 

وی با اشاره به پایان جنگ تحمیلی و آغاز کمک جمهوری اسلامی به دیگر کشورهای اسلامی اظهار کرد: در حالی که جهانیان در بهت حیرت قدرت نظامی جمهوری اسلامی بودند حزب الله در لبنان و جنبش مقاومت در غزه با حمایت ایران کار خود را آغاز کردند و هر روز شاهد آغاز فعالیت‌ جنبش‌های انقلابی در کشورهای اسلامی هستیم.

 

علیزاده، سید حسن نصرالله، انصاراالله یمن و نیروهای محور مقاوت را فرزندان انقلاب خواند و بیان کرد: امروز فرزندان انقلاب در سوریه، عراق و یمن در مقابل دشمنان اسلام قد علم کرده‌اند و خائنین حرمین(آل سعود) پس از مواجهه با انصارالله به صورت غیر مستقیم خواستار مذاکره با ایران بر سر یمن شده است.

 

معاونت مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه با اشاره به محاصره کامل رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی توسط فرزندان انقلاب اسلامی گفت: امروز اسرائیل جرآت دست اندازی و رویارویی با محور مقاومت را ندارد چرا که در سرزمین‌های اشغالی با نیروهای مقاومت فلسطین در جنگ است و در مرز‌های جنوبی در مقابل حزب الله و در غرب نیز در مقابل سوریه قرار دارد و به حمدالله طبق پیش بینی رهبری تا 25 سال آینده نامی از رژیم صهیونیستی باقی نخواهد ماند.

 

وی همچنین با اشاره به برخی رشادت‌های شهدا و ایثارگران در دوران جنگ تحمیلی بیان کرد: اگرچه امروز جنگ سخت نداریم ولی نیروهای نظامی ما همیشه آماده نبرد هستند و ارکان نظامی ما موظف هستند علاوه بر حفظ آمادگی دفاعی و نظامی خود روز به روز بر توان نظامی خود نیز بی افزایند.

 

علیزاده، اجرای کامل اقتصاد مقاومتی را لازمه حل مشکلات اقتصادی کشور دانست و افزود: دولتی ها موظف هستند اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنند و همان طور که رهبری نیز فرمودند اگر 100 در اقتصادی نیز به روی کشور باز شود باز هم نباید از اقتصاد مقاومتی غافل شویم و در کنار وظیفه دولت، مردم نیز باید با مقابله با تجمل گرایی و اصراف در کشور به یاری اقتصاد کشور بپردازند.

 

معاونت مرکز تربیت و تعالی کوثر سپاه در خاتمه عصر حاضر را عصر علم معرفی و خاطر نشان کرد: امروز، روز نهضت نرم افزاری علم است، علم در جهان امروز قدرت آفرین است و اگر روزی قدرت هسته‌ای داشتیم و اگر امروز قدرت موشکی و نظامی داریم، همه این ها به برکت مجاهدت‌های علمی دانشمندان کشور است و همه ما باید آماده باشیم و خود را برای یک جهاد علمی بزرگ آماده کنیم.


انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, سردار علیزاده, هفته دفاع مقدس, جهاد علمی, اقتصاد مقاومتی, رژیم صهیونیستی, محور مقاومت, نیروهای نظامی و انتظامی, حفظ توان نظامی, شهرستان محلات, خبر محلات, اخبار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *