ثبت نام بیش از ۵ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد

17 آذر 1396 کد خبر : 9886110317 | بازدید : 1491

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تا کنون بیش از ۵ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند.

به گزارش صبح محلات به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش اظهار کرد: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ از دیروز، ۱۶ آغاز و تا ۲۲ آذرماه 96 ادامه دارد.

 

وی گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ و همچنین بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز پنج‌شنبه ۱۶ آذرماه منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و در روز چهارشنبه، ۲۲ آذرماه پایان می‌پذیرد.

 

توکلی تصریح کرد: ضرورت دارد همه متقاضیان طی مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ همزمان با شروع ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت و اطلاعیه تکمیلی این سازمان در خصوص نحوه شرکت در آزمون  روز دوشنبه، ۱۳ آذرماه جاری از طریق سایت سازمان منتشر می‌شود.

 

وی گفت: تا ساعت 8 صبح امروز تعداد پنج هزار و 321 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها ثبت نام کرده اند.

 

توکلی یادآور شد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ششم و هفتم اردیبهشت‌ماه ۹۷ برگزار می‌شود.

 
تگها: صبح محلات, ثبت نام, داوطلب, آزمون کارشناسی ارشد

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *