اورژانس: 25 نفر مصدوم شدند پلیس: تعداد مصدومان 8 نفر است/خبر واژگونی صحت ندارد

19 فروردین 1396 کد خبر : 988616506 | بازدید : 383

بامداد امروز خروج اتوبوس از جاده در اتوبان ساوه سلفچگان حادثه آفرید.

به گزارش صبح محلات به نقل ازایسنا,نعمت اله عزیزی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه  منطقه مرکزی، گفت: مرکز پیام شهرستان ساوه طی تماس مردمی در ساعت 1و53 دقیقه بامداد روز جمعه 18 فروردین96 از واژگونی اتوبوس در کیلومتر 10 اتوبان سلفچگان، لاین به سمت ساوه خبری دریافت می کند.

 

وی افزود: بلافاصله ۶ کد شهری و جاده ای (پایگاه های شهری۳، سلفچگان، شهرصنعتی، سیلیجرد، آوه و کد پشتیبان) به محل حادثه اعزام می شوند.

 

وی اظهار کرد: 23 مصدوم حادثه توسط آمبولانس های اورژانس و 2 مصدوم توسط هلال احمر پس از دریافت اقدامات اولیه درمان پیش بیمارستانی به بیمارستان مدرس منتقل شدند.

 

به گزارش ایسنا، سروان ایرج نامداری رئیس پلیس راه ساوه سلفچگان نیز در گفتگو با ایسنا با رد واژگونی اتوبوس که درفضای مجازی عنوان شده گفت: این اتوبوس که از اصفهان به سمت رشت در حال حرکت بود در اتوبان ساوه سلفچگان به دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده از جاده خارج شده و بر اثر برخورد با تپه و خاک متوقف می شود و به قسمت های زیرین اتوبوس خسارت وارد می شود.

 

وی با اشاره به اینکه آمار مسافرین اتوبوس 25 نفر بوده است، افزود: در این حادثه تنها هشت نفر مصدوم شدند و خبر مصدومیت 25 نفر و واژگونی اتوبوس صحت ندارد.

 

به گزارش ایسنا، رییس اورژانس ساوه در خصوص تناقضی که در آمار مصدومان وجود دارد گفت: در یک سانحه تصادف، پزشکی قانونی مسئول اعلام آمار کشته ها، اورژانس مسئول اعلام آمار مصدومین و پلیس راه مسئول اعلام علت سانحه است.

 

وی اظهار کرد: تشخیص اینکه چند نفر مصدوم شدند با اورژانس است و اعلام می کنیم که این سانحه 25 مصدوم داشته و همگی به بیمارستان اعزام و تحت درمان قرار گرفتند.

 

عزیزی افزود : تنها حال عمومی دو تن از مصدومین وخیم است که درمان آنها در حال انجام بوده و جای نگرانی نیست. 

 
تگها: صبح محلات, اورژانس, مصدومان, واژگونی, صحت

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات