دریافت هزینه از دانشجویان دانشگاه ارومیه برای طرحی که اجرا نمی‌شود

1 اردیبهشت 1392 کد خبر : 9886130 | بازدید : 827

به گزارش اروم نیوز، چندی پیش طرحی به نام طرح شاداب سازی دانشجویان در وزارت علوم تصویب شده که براساس این طرح باید دانشگاه تمهیداتی برای شاداب سازی دانشجویان در نظر بگیرد و دانشجویان شبانه نیز از این امر مستثنی نیستند و طبق مصوبه باید شهریه ای را هرسال بابت این طرح پرداخت کنند.
با اجرای این طرح قرار بود به شادابی و نشاط دانشجویان اهمیت داده شود؛ اما این قانون نیز مثل اکثر قوانینی که در کشور وضع می شود، با نبود نظارت و برخوردهای سلیقه ای مواجه شده است.

در همین راستا چندی پیش مطلع شدیم در دانشگاه سراسری ارومیه، مصوبه داخلی تصویب شد که طبق این مصوبه برای نیمسال دوم سال های گذشته دانشجویان شبانه شهریه ای اخذ شود.

سئوال اینجاست که برای این دانشجویان کدام طرح شاداب سازی در نظر گرفته شده است که حتی خود دانشجویان نیز از آن مطلع نیستند و متاسفانه با گذر از هفت خوان رستم می توانند متوجه شوند که شهریه اضافی که برای آنان منظور شده است، در رابطه با طرح شاداب سازی است.

از سویی دیگر چگونه ممکن است که برای سنوات سال های گذشته که اجرا شده است، قانونی دیگر وضع شود که مربوط به همان سالهای قبل باشد؟! متاسفانه هیچ مسئولی در این دانشگاه نیز پاسخ گوی سئوال دانشجویان نیست و طبق معمول همیشه مسئولان این دانشگاه از جواب دادن طفره می روند.منبع:خبرگزاری دانشجودیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir