خرید سهام هپکو توسط سهامدار جدید/تضمین خرید سه هزار دستگاه ماشین آلات راهداری از هپکو

10 خرداد 1396 کد خبر : 988617300 | بازدید : 1257

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از خرید سهام هپکو توسط سهامدار جدید و رفع مشکلات این شرکت از طریق انعقاد قرارداد و توافق‌های در نظر گرفته شده خبر داد. 

 

به گزارش صبح محلات به نقل ازایسنا,علی‌اکبر کریمی  منطقه مرکزی، با اشاره به پیگیری‌های چند ماه اخیر برای تعیین تکلیف موضوع سهام‌دار شرکت هپکو، بدهی این واحد صنعتی و موضوع فعالیت این شرکت در آینده، گفت: هفته جاری شاهد تغییر و تحول‌های موثر در شرکت هپکو بودیم و سهام این شرکت توسط فردی به نام "احمدپور" خریداری شده است. 

 

وی بیان کرد: همچنین جلسه‌ای با معاونت امور بانک وزارت امور اقتصاد و دارایی برگزار شد و تصمیم‌های موثری برای تعیین تکلیف بدهی‌های بانکی این شرکت اتخاذ شده است. 

 

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به زودی جلسه‌ای با بانک‌هایی که از هپکو طلب دارند برگزار می‌شود و موضوع بدهی‌های این شرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد تا راهکار موثری برای رفع این مشکل در نظر گرفته شود. 

 

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: سهامدار جدید شرکت هپکو فرمول پیشنهادی برای تعیین تکلیف وضعیت این واحد صنعتی، بازپرداخت بدهی‌ بانک‌ها و تعامل با بانک‌ها ارائه داده است و با این برنامه می‌توان در راستای رفع مشکلات مذکور گام مهم و موثری برداشت. 

 

کریمی بازار فروش شرکت هپکو را یکی از دغدغه‌های مهم در خصوص این واحد صنعتی عنوان و بیان کرد: طبق توافقات اولیه خرید سه هزار دستگاه ماشین‌آلات راهداری کشور از شرکت هپکو تضمین شده و با نهایی شدن و امضای این قرارداد شرکت هپکو تا سه سال آینده مشکل تولید و فروش محصولات را ندارد. 

 

وی با اشاره به اینکه جمعی از کارگران این شرکت هنوز دو ماه حقوق معوقه دارند، عنوان کرد: تلاش می‌کنیم که این مشکل نیز رفع شود و امیدواریم با اقدامات انجام شده در کنار تثبیت اشتغال کارگران این واحد، شاهد افزایش تعداد کارگران نیز باشیم. 

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, خرید سهام, سهامدار جدید, تضمین, دستگاه ماشین آلات, راهداری, هپکو

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *