تذکر نماینده محلات ودلیجان به وزیر اقتصاد در رابطه با موسسه آرمان

10 خرداد 1396 کد خبر : 988617275 | بازدید : 304

اراک- نماینده مردم محلات و دلیجان در تذکری به وزیر اقتصاد و دارایی، خواستار پاسخگویی در مورد علت بلوکه شدن سپرده های مردم این حوزه انتخابیه در موسسه اعتباری آرمان شد.

به گزارش صبح محلات به نقل ازخبرگزاری مهر ، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در مورد بلوکه شدن سپرده های مردم در موسسه مالی و اعتباری آرمان شهرستان محلات، به وزارت اقتصاد و دارایی تذکر داد و در این زمینه خواستار پاسخگویی شد.

 

براساس این گزارش، وی طی یک تماس تلفنی با معاون وزیر اقتصاد و دارایی، ضمن پیگیری مشکل سپرده گذاران شهرستان محلات در موسسه مالی و اعتباری آرمان، به علت بلوکه شدن سرمایه مردم در بانک مرکزی، مراتب اعتراض خود را نسبت به این موضوع اعلام کرد.

 

سلیمی با بیان اینکه این دست اقدامات باعث سلب اعتماد عمومی می شود، از وزارت اقتصاد و دارایی خواست نسبت به موسساتی که مجوز فعالیت آنها توسط بانک مرکزی صادر می شود، نظارت و کنترل بیشتری انجام داده و از بروز این قبیل مشکلات پیشگیری کند.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در این تماس، خواستار رسیدگی فوری و رفع مشکل سپرده گذاران شهرستان محلات و حومه در موسسه مالی واعتباری آرمان توسط این وزارتخانه شد.

 

گفتنی است سلیمی همچنین در تذکری کتبی به وزیر اقتصاد و دارایی، خواستار بیان علت بروز این مساله شده است.
تگها: صبح محلات, سعدبن ابی وقاص (از تیره قرشی بنی زهره) از سابقین در اسلام در مکه و از اصحاب نامدار پیامبر اسلام به شمار می رود. او در عصر حکومت خلفاء از سرداران قادسیه و نهاوند و یکی از اعضای شورای شش نفره خلافت بود. درباره سعد و شخصیت و موضع گیری های او تاکنو

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *