دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:

مجلس واردات پوشاک توسط وزیر آموزش و پرورش را پیگیری می‌کند

20 اردیبهشت 1396 کد خبر : 988616960 | بازدید : 3082

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: امروز افکار عمومی خصوصا فرهنگیان نسبت به واردات پوشاک توسط وزیر آموزش و پرورش حساس شده اند که این موضوع در کمیسیون آموزش مجلس پیگیری خواهد شد.

 

به گزارش صبح محلات؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  پیام دلیجان؛ در خصوص خبر کشف کالا قاچاق از منزل وزیر آموزش و پرورش گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی موضوع واردات پوشاک توسط وزیر آموزش و پرورش را بررسی می کند.

 

سلیمی اظهار کرد: وزیر آموزش و پرورش باید در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص این اقدام خود توضیح بدهد.

 

وی با اشاره به اینکه امروز افکار عمومی خصوصا فرهنگیان نسبت به واردات پوشاک توسط وزیر آموزش و پرورش حساس شده اند ادامه داد: برای پاسخ گویی و روشن شدن موضوع برای افکار عمومی حتما در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از وزیر توضیح خواهیم خواست.

 

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در نشست خبری خود در پاسخ به سوال خبرنگار درباره جزئیات کشف یک محموله مظنون به قاچاق از منزل یکی از وزرای دولت فعلی در منطقه لواسانات اظهار داشت: سه‌شنبه یا چهارشنبه هفته گذشته نیروی انتظامی گزارش مفصلی درباره ورود محموله‌های متعدد مظنون به قاچاق به مرجع قضایی لواسانات ارائه داد که براساس این گزارش قاضی مربوطه دستور به بازرسی از ویلای مذکور را صادر کرد.

 

وی افزود: در بازرسی از ویلای مطرح شده در منطقه لواسانات ماموران با یک محموله بزرگ پوشاک مواجه شدند که البته دو نفر از افراد حاضر در محل مدعی شدند که این محموله برای دختر وزیر است و وی مدیرعامل نمایندگی یک شرکت خارجی را داراست و این محموله با مجوزهای مربوطه به کشور وارد شده است. 

 

سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه دارا بودن مجوزهای قانونی ادعای این افراد است، گفت: با توجه به موضوع پرونده که مشمول قاچاق کالا می‌شود پرونده به تعزیرات حکومتی ارسال شده و در حال بررسی است. 

 

انتهای پیام/ک
تگها: صبح محلات, دبیر کمسیون آموزش, واردات پوشاک توسط وزیر, دولت یازدهم, علیرضا سلیمی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *