جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

اقتصاد درون‌زا و تولیدات باکیفیت بستر حضور در بازارهای جهانی را محقق می‌کند

11 اردیبهشت 1396 کد خبر : 988616880 | بازدید : 17343

جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: تولیدکنندگان باید تولیدات کیفی داشته باشند تا جایی که قدرت رقابت با تولیدات خارجی را در بازارهای بین‌الملل را پیدا کرده و نام تولیدات ایرانی در جهان در حوزه اقتصادی خوش بدرخشد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن گلشن‌زاده، جانشین فرمانده سپاه روح‌الله در استان مرکزی در همایش بسیج کارگری ناحیه مقاومت اراک با تاکید بر تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌های جهان گفت: در طول تاریخ شاهد وقوع انقلاب‌های متعددی بوده‌ایم ولی در بین همه آن‌ها انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر باورها و اعتقادات دینی بود و همین امر نیز رمز پیروزی و استمرار این انقلاب است.

 

گلشن‌زاده با یادآوری این مهم که استقلاب، آزادی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی فوندانسیون انقلاب اسلامی است.  و ملت ایران پس از پیروزی به هدف بزرگ این انقلاب یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی دست یافت.

 

وی در ادامه با بیان اینکه تحقق اقتصادمقاومتی نیازمند تلاش و همت مردم و مسئولان است، گفت: امروز برای اینکه بتوانیم در حوزه اقتصادی نیز روی پای خود بایستیم باید اقتصاد درون‌زا با تکیه بر توان داخلی داشته باشیم.   

 

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: تولیدکنندگان بایستی توجه داشته باشند که تولیدات کیفی داشته باشند تا جایی که قدرت رقابت با تولیدات خارجی را در بازارهای بین‌الملل را پیدا کرده و نام تولیدات ایرانی در جهان در حوزه اقتصادی خوش بدرخشد.

 

گلشن‌زاده با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و منابع طبیعی برای دستیابی به رشد اقتصادی گفت: بهره‌گیری مناسب از این ظرفیت‌ها کشور را در حوزه اقتصادی بی نیاز می کند.

 

وی، اسلام، مردم سالاری دینی، دشمن شناسی، ساده‌زیستی مسئولین و عدالت را از ارکان پنچگانه انقلاب از دیگاه امام خمینی(ره) عنوان و بیان کرد: اسلامی که امام(ره) معرفی کردند اسلام ناب محمدی(ص) است.

 

 جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه امروزه استکبار جهانی با همکاری هم پیمانانش در منطقه به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: دشمنان با ترفندهای مختلف از همان نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی قصد ساقط کردن انقلاب ایران را داشته‌اند ولی با حضور مردم در صحنه‌های مختلف و باور دینی این ملت در تمامی توطئه‌های خود شکست خورده‌اند.

 

گلشن زاده با بیان اینکه جبهه انقلاب و مقاومت در ایران، سوریه، لبنان و ... قدرت و عظمت فراوانی را به دست آورده است، افزود: به واقع دشمن از صدور پیام انقلاب اسلامی که برادری و برابری و دفاع از مظلوم است هراس دارند.

 

جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که همچنان در جهان ماندگار مانده است. جمهوری اسلامی ایران به جایگاه خوبی در جهان و منطقه دست پیدا کرده و در زمینه‌های مختلف به رشد و پیشرفت دست پیدا کرده است.

 

کارگران رزمندگان عرصه تولید هستند

 

محمدرضا رضایی، فرمانده سپاه ناحیه اراک، نیز در این مراسم کارگران را رزمندگان عرصه تولید دانست و گفت: امروز در جنگ اقتصادی که دشمن بر علیه کشور به راه انداخته است کارگران در خط مقدم قرار دارند.

 

رضایی با اشاره به اینکه دشمن با تهدیدهای مختلف در عرصه‌های گوناگون قصد ضربه زدن به کشور را داشته و دارد، اظهار کرد: زمانی که دشمن در عرصه‌ جنگ سخت راه به جایی نبرد و به اهداف خود دست پیدا نکرد جنگ اقتصادی را علیه ملت ایران با شدت در پیش گرفته است.

 

وی با اشاره به اینکه کارگران در عرصه‌های مختلف همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده اند، افزود: تقدیم ۱۰۰ شهید کارگر در اراک خود گواه این موضوع است.

 

فرمانده سپاه ناحیه اراک، با بیان اینکه کارگران بسیجی باید در عرصه‌‍های مختلف نمونه و فعال باشند، خاطرنشان کرد: کارگران بسیجی باید در عرصه‌های مختلف تولید به گونه ای فعالیت داشته باشند که برای سایر کارگران الگو باشند.

 

انتهای پیام/
تگها: صبح محلات, اقتصاد مقاومتی, اقتصاد درون زا, سرهنگ گلشن زاده, جانشین سپاه روح الله, بسیج کارگری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *