رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی

ساخت بیش از ۲ هزار کلاس درس خیر ساز در استان/مرکزی،رتبه نخست تحقق مشارکتهای مردمی را دارد

3 اردیبهشت 1396 کد خبر : 988616758 | بازدید : 1796

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با اشاره به تلاش خیرین برای ساخت دو هزار و ۲۷۰ کلاس درس در استان گفت: نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان روز پنج شنبه ۷ اردیبهشت ماه با حضور مسئولین کشوری و استانی در فرهنگسرای شهر اراک برگزار می شود.

 

به گزارش صبح محلات؛ به نقل از اراک امروز؛ علی فخاری رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی در جمع خبرنگاران گفت: برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز با هدف تکریم از خیرین و جذب افراد خیر برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: در سطح استان مرکزی ۲۴ سال است که در حوزه ساخت مدرسه توسط خیرین فعالیت داریم.

 

فخاری اظهار کرد: در این سال ها سعی شده با استفاده از کمک های خیرین در جهت ایجاد فضاهای آموزشی و تجهیز و توسعه فضاهای آموزشی گام برداشته شود.

 

وی با اشاره به اینکه در این سال ها خیرین کمک های خوبی را در جهت احداث فضاهای آموزشی داشته اند افزود: در سطح استان مرکزی یک هزار و ۷۱۰ خیر مدرسه ساز داریم.

 

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با اشاره به اینکه خیرین مدرسه ساز ۷۰۰ پروژه آموزشی را در استان اجرا کرده اند افزود: خیرین دو هزار و ۲۷۰ کلاس درس در استان ساخته اند.

 

فخاری بیان کرد: استان مرکزی سال گذشته از نظر درصد تحقق مشارکت های مردمی در زمینه مدرسه سازی رتبه نخست را در سطح کشور کسب کرده است.

 

وی ادامه داد: کمک و همراهی خیران نیک‌اندیش در قالب مجمع خیران  مدرسه‌ساز در استان فرصت و ظرفیت بسیار مناسبی است که باید از آن برای رفع کمبود فضاهای آموزشی مناسب استفاده شود.

 

انتهای پیام/ش
تگها: صبح محلات, مدارس خیر ساز, مجمع خیرین مدرسه ساز, استان مرکزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *