دین‌مداری و اصلاح امورجامعه ازمهمترین آرمان‌های انقلاب اسلامی بود

14 بهمن 1395 کد خبر : 988615607 | بازدید : 690

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دین مداری و اصلاح امور جامعه از مهمترین اهداف انقلاب بود و امروز ما باید با صیانت از این آرمان ها، شکرگذار نعمت الهی انقلاب اسلامی باشیم.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی صبح چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: بنیان گذار انقلاب اسلامی از ابتدا با هدف اصلاح امور جامعه و ترویج معنویت و دین و اخلاق، به مبارزه با طاغوت برخواست و یکی از مهمترین اهداف انقلاب اسلامی نیز همین بود.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: بنیان گذار انقلاب همچنین با برپایی حکومت دینی و مردمی به جهانیان نشان داد که می توانند با ظلم و طاغوت به مبارزه برخیزند و رستگاری جامعه خود را رقم بزنند.

 

وی بیان کرد: رهبر کبیر انقلاب اسلامی با وجود سختی ها و مشقت هایی که در راه مبارزه با طاغوت تحمل کرد و تبعیدهای چند ساله که بر وی تحمیل شد، اما توانست ملت مسلمان و خداجوی ایران را در مقابله با ستم رژیم متحد کند و بسیاری در این راه حتی جان خود را نثار کردند.

 

دری نجف آبادی خاطرنشان ساخت: پس از پیروزی انقلاب نیز این شجره طیبه همواره با ایثارگری ها و نثار خون های شهدای راه حق و حقیقت، حفظ شد و اکنون نیز ما وظیفه داریم از این امانت الهی به بهترین نحو صیانت کنیم و کوتاهی در این زمینه گناهی غیرقابل بخشش است.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: حفظ اصول و آرمان های انقلاب اسلامی وظیفه آحاد جامعه است اما مدیران و مسئولان در این زمینه وظیفه سنگین تری بر عهده دارند و همواره باید اخلاق مداری و عدالت را مدنظر قرار دهند.

 

وی ادامه داد: همچنین مسئولان نظام اسلامی باید علاوه بر اخلاق و عدالت، مردم مداری را نیز سرلوحه امور خود قرار دهند و تعامل نزدیکی با مردم برقرار کنند چرا که نظام اسلامی یک حکومت مردمی است و دشمنان نیز از همین ناحیه به دنبال آسیب زدن به ما هستند.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تاکید کرد: آنچه که تا امروز ما را در در برابر دشمنان انقلاب اسلامی، پراقتدار و مقاوم ساخته ایستادگی و اتحاد است و این یکپارچگی را همواره باید حفظ کنیم.

 
تگها: صبح محلات, دین‌مداری, اصلاح امورجامعه, آرمان‌های انقلاب اسلامی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir