شیوه‌نامه اجراي « بیستمین برنامه معلم پژوهنده» ابلاغ شد

13 بهمن 1395 کد خبر : 988615586 | بازدید : 1345

برنامه معلم پژوهنده از جمله دستاوردهاي مهمي است كه از سوي پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، شوراي تحقيقات استان‌ها، مديران و معلمان مورد توجه و حمايت قرار گرفته است.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی  آموزش و پرورش شهرستان محلات, معصومه مسیحی کارشناس آموزش نیروی انسانی گفت: برنامه معلم پژوهنده از جمله دستاوردهاي مهمي است كه از سوي پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، شوراي تحقيقات استان‌ها، مديران و معلمان مورد توجه و حمايت قرار گرفته است. روند صعودي مشاركت معلمان در اين برنامه و شركت گسترده آن‌ها در دوره‌هاي اقدام پژوهی و به تبع آن افزايش كيفيت طرح‌ها و اقبال روزافزون به اهميت تفكر و عمل مبتني بر پژوهش، گواه اين مدعاست.

 

وی افزود اجراي برنامه «معلم پژوهنده» به معلمان و کارشناسان و دست‌اندرکاران آموزش وپرورش کمك مي‌كند تا با بهره‌گیری از شيوه‌هاي پژوهشي، نسبت به شناخت مسائل و ابداع روش‌های نوين و مؤثر در جهت آموزش و يادگيري در كلاس درس و مرکز تصمیم‌گیری و تصمیم سازی و برنامه‌ریزی آموزشی و پرورشی، دقت و حساسيت بيشتري از خود نشان داده، شرايط موجود را بهتر تحليل نمايند .

 

کارشناس آموزش نیروی انسانی افزود بر اين اساس؛ «شیوه‌نامه اجراي بیستمین برنامه معلم پژوهنده» به‌منظور اجراي دقيق و هماهنگ و مشاركت فعال معاونت‌ها و سازمان‌های حوزه ستادي، ادارات كل آموزش ‌و پرورش استان‌ها، ادارات آموزش و پرورش مناطق، شهرستان‌ها و گروه‌های آموزشي سراسر كشور شده است.
تگها: صبح محلات, شیوه‌نامه, بیستمین برنامه معلم پژوهنده, پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *