فرماندار محلات در جلسه شوراي آموزش و پرورش: دهه فجر فرصتي مناسب براي آشنايي دانش آموزان با آرمان هاي نظام است

6 بهمن 1395 کد خبر : 988615508 | بازدید : 181

فرماندار شهرستان محلات گفت: ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای آشنایی عمیق تر دانش آموزان نسل جدید با اهداف و آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ,علی زینی وند در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان محلات اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش به دلیل بررسی های کارشناسی فراوان دارای ترکیب خوب و منجسمی است که نقش مهمی در کمک به پیشبرد برنامه های آموزش و پرورش ایفا می کند و خوشبختانه شورای آموزش و پرورش محلات به عنوان یک شورای پخته، جایگاه خوبی در سطح استان دارد.

 

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان محلات در ادامه با تاکید بر لزوم آشنا سازی بیشتر دانش آموزان با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ایران خاطر نشان ساخت: ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای معرفی دستاوردها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دانش آموزان است که باید از این فرصت به شکل بهینه بهره برد.

 

فرماندار شهرستان محلات بیان کرد: هویت شهروندان کشور برخوردار از هویتی ایرانی، اسلامی و انقلابی است که مقام معظم رهبری نیز بارها بر این موضوع تاکید کرده اند و در حوزه ایرانی و اسلامی از قدمتی دیرینه برخوردار هستیم و در حوزه انقلابی نیز کشور ایران دارای ظرفیت فراوانی است که تجربه های ایران در حال انتقال به سایر کشورها می باشد.

 

زینی وند خاطر نشان ساخت: جشن های ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای انتقال جذبه های فراوان انقلاب و اسلام به دانش آموزان نسل حاضر است که باید با انجام مطالعات کارشناسی از این ایام بهترین استفاده را کرد.

 

وی افزود: شهرستان محلات یکی از پایگاه های مهم انقلاب بوده است و شهدای فراوانی را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده که اجرای برنامه های خاطره گویی در ایام دهه فجر برای دانش آموزان از اهمیت بسزایی برخوردار است و سایر برنامه های این ایام نیز باید بسیار پرشور در سطح شهرستان برگزار شود تا دستاوردهای انقلاب اسلامی به شکل مناسبی برای عموم بیان شود. 

 
تگها: صبح محلات, دهه فجر, اشنایی, دانش اموزان, ارمان های نظام

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *