اعلام آمادگی سازمان آتش نشانی اراک جهت اعزام نیروهای کمکی به محل حادثه پلاسکو

4 بهمن 1395 کد خبر : 988615447 | بازدید : 38264

مدیرعامل سازمان آتش نشانی, اراک از اعلام آمادگی این سازمان جهت اعزام نیروهای کمکی به تهران جهت کمک به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو خبر داد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از تابناک، مسعود آقازیارتی مدیرعامل سازمان سازمان آتش نشانی اراک ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به ضرورت اقدام های سریع در بحران و با عنایت به این که شهر اراک به عنوان شهر معین استان تهران در مواقع بحران مطرح است، نیروهای آتش‌نشانی در حال آماده باش برای اعزام به تهران در صورت لزوم هستند.

 

وی در ادامه گفت: در گفت و گویی تلفنی که با شریف زاده مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران داشتیم ضمن ابراز همدردی با وی در خصوص شهادت همکاران آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکو، آمادگی این سازمان را جهت اعزام نیروهای کمکی اعلام نمودیم.

 

گفتنی است؛ در این حادثه دلخراش با وجود خدمات‌ رسانی گسترده نیروهای آتش‌نشانی تهران ساختمان ریزش کرد و برخی هموطنان مصدوم شده‌ اند و برخی نیز زیر آوار مانده ‌اند.

 

ساختمان تجاری پلاسکو در خیابان جمهوری تهران که از هشت صبح دیروز دچار حریق شده بود، پس از سه ساعت و نیم تلاش ماموران امدادی به علت آتش سوزی گسترده فرو ریخت؛ بیش از 200 آتش نشان به محل حادثه اعزام شده بودند که تعدادی از آن ها مصدوم شده اند و تعدادی دیگر زیر آوار هستند.

 

مجتمع تجاری پلاسکو سال 1340 ساخته شد؛ پلاسکو، ساختمانی 17 طبقه در چهارراه استانبول تهران است که از آن به عنوان اولین ساختمان مرتفع و مُدرن ایران یاد می‌شود و مرکز توزیع پوشاک است.
تگها: صبح محلات, اتشنشان, پلاسکو, اعزام نیرو کمکی, امادگی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *