۵۰۰۰ برنامه طی دهه فجر سال جاری در استان مرکزی برگزار می شود

2 بهمن 1395 کد خبر : 988615420 | بازدید : 114

اراک- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان مرکزی گفت: طی ایام دهه فجر سال جاری بیش از پنج هزار برنامه در نقاط مختلف شهری و روستایی استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش صبح محلات به نقل از مهر اراک- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان مرکزی گفت: طی ایام دهه فجر سال جاری بیش از پنج هزار برنامه در نقاط مختلف شهری و روستایی استان مرکزی برگزار می شود.حجت الاسلام عباس هاشمی  اظهار داشت: این پنج هزار برنامه در قالب ۲۳کمیته استانی، ۱۲ستاد شهرستانی، ۲۰۰ستاد روستایی و یکصد کمیته مردمی در محله ها و مساجد استان مرکزی طی دهه فجر امسال اجرا می شود.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان مرکزی افزود: از مجموع پنج هزار برنامه ای که به آن اشاره شد، بیش از یکهزار برنامه شاخص در اقصی نقاط استان توسط مردم و نهادهای مردمی برگزار می شود.

 

هاشمی بابیان اینکه برنامه های دهه فجر امسال قبل از دهه، یعنی از سوم بهمن ماه جاری آغاز می شود، تصریح کرد: اختتامیه برخی از این برنامه ها، آئین های فرهنگی و ورزشی و افتتاح پروژه های مختلف دستگاه های اجرایی نیز در ایام دهه فجر انجام می شود.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان مرکزی با اشاره به اینکه در برنامه های دهه فجر امسال سعی شده برنامه ها هم متنوع بوده و هم عمق معنوی و فرهنگی داشته باشد، خاطرنشان ساخت:  در این ارتباط جلسات متعددی با هدف همفکری و هم افزایی بین ستاد دهه فجر و دبیران کمیته های ستاد و همچنین دبیران ستادهای دهه فجر شهرستان ها برگزار شده تا بتوانیم اهداف و آرمان های انقلاب را به درستی به نسل جوان منتقل کنیم.

 

وی ادامه داد: در این نشست ها هم برنامه ها بررسی شد و هم برای برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه ها همفکری صورت گرفت و در تلاش هستیم تا این آئین ها به بهترین نحو و به صورت تاثیرگذار برگزار شوند.

 

هاشمی با تاکید بر لزوم انتقال ارزش های انقلاب و آرمان های امام راحل به نسل جوان گفت: انقلاب اسلامی در پیدایش، شکل گیری، کیفیت، و انگیزه ها با تمامی انقلاب های تاریخ متفاوت است و تبیین این مهم برای نسل جوان اهمیت ویژه ای دارد.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان مرکزی خاطرنشان ساخت: کشور ایران قبل از انقلاب به ابرقدرت های دنیا وابسته بود و استقلال برای ملت معنایی نداشت ولی امروزه به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی اقتدار یافته و هم اکنون مستقل ترین نظام سیاسی جهان است به همین دلیل غرب از اقتدار و نفوذ روز افزون نظام اسلامی هراس دارد.

 

وی بیان کرد: وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب ها پشتوانه مردمی داشتن است چرا که انقلاب های دیگر با حضور قشر خاصی از طبقات و احزاب سیاسی و اجتماعی ایجاد شد اما انقلاب اسلامی ایران کاملا دینی و مردمی بود
تگها: صبح محلات, دهه فجر, اراک, 5000 برنامه

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *