فرماندار محلات: اتمام پروژه فاضلاب محلات

2 بهمن 1395 کد خبر : 988615407 | بازدید : 267

فرماندار شهرستان محلات گفت: اتمام کامل پروژه فاضلاب در این شهرستان نیازمند همکاری دستگاه های ذیربط با سازمان آب است.

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه خبری فرمانداری علی زینی وند در جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با فرماندار محلات اظهار کرد: سازمان آب تلاش فراوانی برای رفع مشکلات مردم در حوزه آب کرده که قدردان فعالیت های آنها در سطح شهرستان هستیم.

 

وی در ادامه تصریح کرد: 17 کیلومتر از پروژه فاضلاب شهرستان محلات که عمدتا مربوط به بافت فرسوده این شهرستان است، باقیمانده که تکمیل آن نیازمند همراهی و همکاری دستگاه های ذیربط از جمله شهرداری با سازمان آب است که در این راستا اقدامات عمرانی پس از حفاری با مشارکت شهرداری انجام خواهد شد.

 

فرماندار شهرستان محلات تاکید کرد: اجرای پروژه فاضلاب در شهرستان محلات باید مطابق برنامه زمانبندی شده عملیاتی شود تا شهروندان با حداقل مشکلات روبرو شوند و باید هماهنگی های لازم میان سازمان آب و شهرداری برای کسب مجوز حفاری و در اختیار گذاشتن آسفالت انجام گیرد و سپس طرح فوق در سطح شهرستان اجرا شود.

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در این جلسه بیان کرد: 17 کیلومتر از پروژه فاضلاب شهرستان محلات باقیمانده که تکمیل آن به اعتباری معادل 80 میلیارد ریال نیاز دارد.

 

عبدالرضا خلیلی افزود: به منظور تکمیل این پروژه، بخشی از طرح در سطح شهرستان با کمک شهرداری اجرایی خواهد شد که همکاری شهرداری با سازمان آب به منظور تکمیل پروژه بسیار اثربخش خواهد بود و فرآیند تکمیل طرح فاضلاب را تسریع خواهد کرد.    
تگها: صبح محلات, پروژه, فاضلاب, همکاری, سازمان اب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *