پیداشدن یک نوزاد در سطل زباله بیمارستان خمین/ نوزاد تحویل شیرخوارگاه اراک شد

28 دی 1395 کد خبر : 988615380 | بازدید : 1329

روز گذشته یک نوزاد در سطل زباله بخش اورژانس بیمارستان شهرستان خمین پیدا شد که توسط مددجویان بهزیستی به شیرخوارگاه استان مرکزی تحویل داده شد.

 

به گزارش صبح محلات؛ به نقل از پایگاه خبری خمین نیوز روز گذشته یک نوزاد در سطل زباله سرویس های بهداشتی بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان خمین توسط پرستاران این بیمارستان پیدا شد و به کمک مددجویان بهزیستی به شیرخوارگاه استان مرکزی تحویل داده شد.

 

هادی محمدی، مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خمین نیز به خبرنگار خمین نیوز در این باره گفت: این اتفاق در روز شنبه ۲۵ دی ماه رخ می دهد و گویا فردی از خارج بیمارستان این نوزاد دختر را که یک روزه بوده در سطل زباله بیمارستان می اندازد.

 

وی افزود: یکی از پرستاران متوجه صدای گریه نوزادی می شود که بعد از پیگیری صدا، نوزادی را در سطل زباله پیدا می کند و آن را تحویل زایشگاه بیمارستان می دهد.

 

محمدی ادامه داد: نوزاد پس از انجام مراقبت های اولیه در بخش اطفال بستری می شود و توسط پزشک متخصص کودکان تحت مراقبت قرار می گیرد و پس از مراقبت های انجام شده نوزاد در سلامتی کامل به سر می برد.

 

وی گفت: پس از اطمینان از سلامتی، نوزاد تحویل اداره بهزیستی شد که آنها نیز نوزاد را به شیرخوارگاه استان منتقل کردند.

 

محمدی بیان کرد: دوربین های بیمارستان در حال بررسی است تا فرد مورد نظر را پیدا کنند.

 

ابوالفضل خانجانی رئیس اداره بهزیستی خمین در گفتگو با خبرنگار ما در این باره گفت: بعد از پیدا شدن نوزاد، معاینات پزشکی بر روی این نوزاد انجام شد که خوشبختانه این نوزاد در سلامت کامل به سر می برد.

 

 

 

وی ادامه داد: مددجویان این اداره بلافاصله بعد از پیدا شدن نوزاد، او را تحویل شیرخوارگاه استان مرکزی دادند.

 

خانجانی افزود: در صورت پیدا شدن خانواده نوزاد، تحویل آنها داده می شود در غیر این صورت بعد از انجام مراحل قانونی نوزاد به خانواده های متقاضی تحوبل داده می شود.

 

انتهای پیام/ک
تگها: صبح محلات, بیمارستان خمین, کشف نوزاد در سطل زباله, استان مرکزی, شهرستان خمین

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *