بازنشری/فرماندار محلات در جلسه ستاد نمايشگاه گل تاكيد كرد:

برگزاري باشكوه پانزدهمين نمايشگاه گل و گياه محلات

20 دی 1395 کد خبر : 988615323 | بازدید : 1433

فرماندار شهرستان محلات برگزاری با کیفیت پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه محلات را عاملی موثر در رشد این نمایشگاه دانست.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری محلات، علی زینی وند در جلسه ستاد نمایشگاه گل محلات بیان کرد: شهرستان محلات نیازمند مکانی دائمی با ساختار مناسب برای برپایی نمایشگاه گل و گیاه است که به منظور تحقق این امر باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده بهینه کرد.

 

وی در ادامه با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه تر پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه محلات خاطر نشان ساخت: تمامی مسئولان شهرستان و دست اندرکاران برپایی نمایشگاه باید با به کار گیری نهایت تلاش خود زمینه برگزاری نمایشگاهی با کیفیت را فراهم آورند که در این میان رفع نواقص سالهای گذشته کمک قابل توجهی به رشد نمایشگاه پانزدهم خواهد کرد.

 

فرماندار شهرستان محلات با اشاره به توان صنعت گل محلات در سطح کشور و دنیا اظهار کرد: نمایشگاه گل محلات با برنامه ریزی دقیق قابلیت تبدیل شدن به نمایشگاهی بین المللی را داراست که در این راستا افزایش فضای برگزاری نمایشگاه باید در دستور کار دست اندرکاران اجرایی قرار گیرد و پیگیری های لازم برای اخذ مجوز واگذاری زمین به عمل آید.

 

زینی وند گفت: کمیته های مختلف اجرایی پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه باید در اسرع وقت تشکیل شود و در گام بعدی با دعوت تمامی مسئولان مرتبط در امر برپایی نمایشگاه، قدم به سمت برگزاری باشکوه پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه محلات گذاشته شود.

 

در ادامه این جلسه جمعی از اعضای تعاونی گل و گیاه محلات و مسئولان شهرستان به بیان نقطه نظرات خود در خصوص برگزاری پانزدهمین نمایشگاه گل محلات پرداختند.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, نمایشگاه گل محلات, فرماندار محلات, پانزدهمین نمایشگاه گل محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *