آیت الله دری نجف ابادی؛

دشمنان اسلام خبیث ترین کارها را به نام اسلام انجام می دهند

29 آذر 1395 کد خبر : 988615181 | بازدید : 1156

دری نجف آبادی با بیان اینکه امروز دشمنان برای بدنام کردن اسلام خبیث ترین کارها را به نام اسلام انجام می دهند گفت: دشمنان امروز با این اقدامات آبروی اسلام و مسلمانان را برده اند امروز باید در برابر آمریکا، اسرائیل و آل سعود بایستیم.

 

به گزارش صبح محلات؛ به نقل از اراک امروز آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در نخستین کنفرانس ملی تقریب مذاهب اسلامی در اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در اراک با اشاره به اینکه دنیای اسلام دنیای با عظمتی است گفت: همه باید کمک کنیم دنیای اسلام گام های فراوانی را به سمت جلو بردارد.

 

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به اینکه امروز مناطق استراتژیک جهان در اختیار مسلمانان است اظهار کرد: باید از این ظرفیت ها به نحو مطلوبی در جهت پیشبرد اهداف نظام اسلامی استفاده کنیم.

 

وی با بیان اینکه یک پنجم جمعیت جهان را مسلمانان تشکیل می دهند افزود: در حال حاضر بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون نفر از جمعیت جهان را مسلمانان تشکیل می دهند.

 

امام جمعه اراک به نقاط مشترک مسلمانان(یک قبله، نماز،پیامبر(ص)،ائمه اطهار و ...) اشاره کرد و افزود: بهره گیری بهتر از نقاط مشترک به مسلمانان کمک می کند در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنند.

 

دری نجف آبادی به توطئه های دشمن بر علیه مسلمانان اشاره کرد و افزود: هر روز شاهد توطئه های مختلف از سوی دشمنان هستیم که قصد برهم زدن اتحاد مسلمانان و ایجاد تفرقه را دارند.

 

 نماینده ولی فقیه در استان مرکزی  با بیان اینکه امروز مسلمانان وظیفه سنگینی را بر عهده دارند ابیان کرد: همه باید به پا خیزند و برای خدا قیام کرده و برای حفظ منافع اسلام تلاش کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه امام(ره) در سال ۴۲ نهضت با عظمت را با وحدت کلمه آغاز کرد ادامه داد: امروز هم باید در جهت حفظ وحدت در بین مسلمانان تلاش کنیم.

 

امام جمعه اراک تفاوت کشورهای اسلامی و غربی را در اخلاق و معنویت عنوان کرد و گفت: اخلاق، معنویت و تقوا از شاخصه های کشورهای اسلامی و وجه تمایز با کشورهای غربی است و این موضوع باید مورد توجه مسئولین و سیاست مداران قرار گیرد.

 

دری نجف آبادی بیان کرد: احیای فرهنگ جهاد و شهادت به معنای واقعی کلمه از موضوعات دیگری است که باید به آن توجه داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه امروز دشمنان برای بدنام کردن اسلام  خبیث ترین کارها را به نام اسلام انجام می دهند افزود:  دشمنان امروز با این اقدامات آبروی اسلام و مسلمانان را برده اند امروز باید در برابر آمریکا، اسرائیل و آل سعود بایستیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی  بیان کرد: آل سعود بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی خود را با ایران آغاز کرده است و با گذاشتن دست های خود در دست اسرائیل همواره ایران را متهم کرده است.

 

وی با بیان اینکه مسئله قدس برای مسلمانان مهم است خاطر نشان کرد: همه باید برای آزاد سازی قدس از چنگال اسرائیل غاصب تلاش کنیم.

 

انتهای پیام/ش
تگها: صبح محلات, دشمنان اسلام, جهان اسلام, وحدت جهان اسلام, بد نامی مسلمانان, اسلام هراسی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir