نماینده مجلس خبر داد:

اقدام خودسرانه کارمند وزارت کشور برای جدایی بخشی از استان مرکزی

25 آذر 1395 کد خبر : 988615161 | بازدید : 69230

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از کارمندان وزارت کشور قصد داشت به صورت خودسرانه و بدون هماهنگی با مجموعه نمایندگان و مدیران استان مرکزی دست اندازی هایی را به جغرافیای استان مرکزی داشته باشد.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی در این خصوص در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: یکی از کارمندان وزارت کشور قصد داشت به صورت خودسرانه و بدون هماهنگی با مجموعه نمایندگان و مدیران استان مرکزی دست اندازی هایی را به جغرافیای استان مرکزی داشته باشد. 

 

 

سلیمی اظهار کرد: دست های پشت پرده قصد داشت این اتفاق را رقم بزند و تعدادی از روستاها و قتلگاه مشهد اردهال را از استان مرکزی جدا کرده و به استان اصفهان ملحق کنند.

 

وی بیان کرد: مکان قتلگاه برای ما مقدس است و ارزش معنوی دارد و اجازه جداشدن آن از استان مرکزی را به هیچ وجه نخواهیم داد.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اضافه کرد: متاسفانه در مجلس ششم مشهد اردهال از حوزه سرزمینی استان مرکزی جدا شد و به کاشان ملحق گردید که با این اتفاق خسارت بزرگ معنوی به استان مرکزی وارد شد. 

 

سلیمی افزود: از آن جایی که مجددا تحریکاتی در این زمینه انجام شده بود برای جلوگیری از آن پیامی به وزارت کشور داده شد و هماهنگی لازم انجام شد و این مساله فعلا با گفتگو منتفی گردید.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر اقدامات دیگری در این زمینه بخواهد صورت بگیرد با سوال و حتی استیضاح وزیر کشور این موضوع را پیگیری کرده و وزیر کشور باید در صحن علنی مجلس پاسخگو باشد.

 

انتهای پیام/کدیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *