امروز دوره پیرمردهای میلیاردر و خسته از مسیر انقلاب به سر آماده

24 آذر 1395 کد خبر : 988615153 | بازدید : 702

امام ما کسی بود که می گفت اگر خمینی یکه و تنها هم بماند به راه خود که راه مبارزه با کفر و ظلم و شرک و بت پرستی است ادامه می دهد و در کنار بسیجیانِ جهان اسلام این پابرهنه های مغضوبِ دیکتاتورها خواب راحت را از دیدگان جهان خواران سلب می کند.

 

به گزارش صبح محلات؛ به نقل از نسل فردا؛  آقای محمود صادقی نماینده ی منتخب مردم تهران ، بنده به عنوان یک دانشجوی اراکی به واسطه ی سفر شما به شهرمان چند جمله ای را خدمتتان عنوان می کنم .

 

آقای صادقی .....

 

امروز دوره پیرمردهای میلیاردر و خسته از مسیر انقلاب به سر آماده، کنار بکشید قبل از آنی که ملت شما را کنار بزند. سرنوشت بنی صدرِ با ۱۱ میلیون رای مردم، منتظریِ قائم مقام رهبری، شریعتمداریِ مرجع تقلید را مشق شب خود قرار دهید. ۴ سال حاکمیت جریان غربگرا هیچ سودی برای ملت نداشت برجامی هم که به آن می نازیدید مرده متولد شد. دیگر ژانگولر بازی های امثال شما و علی مطهری و حسام الدین آشنا هم نمیتواند افکار عمومی را منحرف کند.

 

گفتند چرخ اقتصاد را می چرخانیم دروغ گفتند به جای آن رکود و تعطیلی و بیکاری آوردند.

 

گفتند ۱۰۰ روزه معضل اقتصاد را حل می کنیم.... دروغ گفتند.

 

گفتند عزت را به پاسپورت ایرانی برمی گردانیم ...دروغ گفتند.

 

گفتند با حقوق های نجومی برخورد می کنیم ...دروغ گفتند.

 

گفتند عاشورا درس مذاکره است .... دروغ گفتند.

 

گفتند تمام  مسئولیت مذاکرات با ماست... در روز روشن زیرش زدند و دروغ گفتند....دروغ گفتند...به همه دروغ گفتند.

 

گفتند اگر اوباما قانون تمدید تحریم ها را امضا کند نقض برجام است و تهران بلافاصله به آن واکنش نشان میدهد امیدواریم این بار دروغ نگفته باشند!!!

 

آه.....که چقدر غریب شده خط امام که هر کسی امروز داعیه پیروی از آن را دارد... آقای عزیز، خط امام با گریه های زورکی چندش آور ادامه حیات نمی دهد.  ببخشید ما عادت به اینگونه حرف زدن نداریم گفتیم اندکی با ادبیات آقازاده تان با شما سخن کنیم باشد که  فکری به حال تربیت خانوادگی اش کنید هر چند که خیلی دور شده است.

 

حضرتتان ظاهراً یا مجلس را با چاله میدان اشتباه گرفته اید و یا جسارتاً ذاتاً ادبیاتتان چاله میدانی است هر چند که به قول خانوم کولایی فراکسیونی که با پول بسته شده باشد بهتر از این نخواهد شد...

 

اگر زور در بازو های شما گندیده چرا در قضیه فیش های نجومی زبان در کام گرفته اید؟ چرا در مورد بیکاری جوانان حرفی نمی زنید؟ چرا معوقه ۸هزار میلیاردی صندوق فرهنگیان را پیگیری نمی کنید؟ چرا حرفی از ضرر و عدم النفع صدها میلیارد دلاری کرسنت حرفی نمی زنید؟ چرا در مورد تناقضات گفتاری خودتان در مورد غیر قانونی بودند تمامی ۳۷۰۰ بورسیه چیزی نمی گویید؟ نیازی نبود یقه خود را پاره کنید با فریادهای توییتری و دستمال یزدی چرخاندن در مجالس دانشجویی به دروغ و به قول خودتان فساد رییس یک قوه را افشا کنید. اسناد این حسابها که ان شاء الله به دستتان رسیده است. امیدواریم اگر معلوم شد که اشتباه کردید آنقدر مردانگی و شرافت داشته باشید که به اشتباه اعتراف کنید... وگرنه مجبوریم در مورد مردانگی شما تشکیک کنیم!!

 

در جواب تعدادی دانشجو که شعار مرگ بر فتنه گر سر داده اند گفته اید بگویید مرگ بر منی که جانباز بوده ام؛ بله مرگ بر شمر جانبازی که سر ابا عبدالله را از تن جدا کرد، مرگ بر عمر سعدی که استاد اخلاق بود. مرگ بر شریح قاضی که حکم قتل سید الشهدا را داد. مرگ بر مرجع تقلیدی که بر ولایت فقیه شورید. مرگ بر تمامی کسانی که روزی در جبهه حق بوده اند و امروز دوشادوش یزید زمان قلم فرسایی می کنند و تیغ زبانشان تن مقاوم و مظلوم نظام عزیز ما را رنجه می کند.

 

شما زمانی در کسوت روحانیت بوده اید و الحمد لله امروز ردای رسول الله را از تن بدر کرده اید ای کاش همفکران شما نیز عبا و عمامه از تن بدر کنند و فریاد من یک لیبرال هستم را آزادانه سر دهند تا دیگر مجبور نباشند با لعابی از آیه و حدیث و یک من ریش و یقه بسته نقش مار بزنند.

 

در جایی گفته بودید که رئیس قوه قضائیه در مورد شما مزخرفاتی گفته است! سوال ما این است! آیا تا به حال به مزخرفات خودتان گوش کرده اید؟

 

گفته اید به من گفته شده ترمز را بکشم... معلوم است که اگر ترمز را نکشید و با همین فرمان بروید قطعاً سر از صدای آمریکا و بی بی سی در خواهید آورد. آنجا کنار مهاجرانی و افشاری و سازگارا و کدیور و حقیقت جو به تکلیف خود بهتر عمل خواهید کرد.

 

آقای صادقی شما گفتید: «مجلس میراث مصدق است، میراث حسین فاطمی است. نمی گذاریم محمد علی شاه مجلس را دوباره به توپ ببندد.»

 

گیرم که مشکل محمد علی شاه را حل کردید با شعبان بی مخهای اتو کشیده داخلی چه می کنید؟ با سلطان حسین های دلبسته به آمریکا چه می کنید؟ با صدای بی بی سی و voa که از حلقوم برخی نمایندگان مجلس در میاید چه می کنید؟

 

گفته اید: عموم مردم ما باید از دخل و خرج همه دستگاه ها  مطلع باشند.

 

آیا مردم نباید از پشتیبانان مالی لیست امید که الهه کولایی گفت چیزی بدانند؟

 

گفته اید روی حساب های قوه قضائیه نظارتی نیست... نهاد نظارتی روی نمایندگان مجلس چیست؟ شاید بگویید هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان... این چه جور نظارتی است که خودتان بر خودتان نظارت کنید؟

 

گفته اید اگر از من شکایت شخصی شده چرا تا کنون به آن رسیدگی نکرده اند؟ ما هم از شما سوالی داریم اگر حساب های حقوقی قوه قضائیه بیش از ۲۰ سال است که برقرار است چرا حالا که قوه مذکور برای برخورد با فیش های نجومی و شبکه نفوذ اقدام کرده این موضوع را مطرح کرده اید؟

 

یکی از نمایندگان مجلس فرموده اند: «به کاندیدایی گفته شده باید برای تایید صلاحیتش ۵۰۰ میلیون بدهد» این نماینده نمی داند که مملکت قانون دارد؟ اگر مدرکی دارد باید به مراجع صالحه که قانون مشخص کرده ارائه کند اگر مدرکی ندارد و تنها نقل قول است بی خود می کند که موجب تشویش اذهان عمومی می شود.

 

آقای صادقی!

 

ما امامی را که شما و میرتان معرفی می کند را نمی شناسیم ؛ اما امام ما کسی بود که می گفت اگر خمینی یکه و تنها هم بماند به راه خود که راه مبارزه با کفر و ظلم و شرک و بت پرستی است ادامه می دهد و در کنار بسیجیانِ جهان اسلام این پابرهنه های مغضوبِ دیکتاتورها خواب راحت را از دیدگان جهان خواران سلب می کند.

 

امام ما می فرمود: اگرخدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند مجلس اعتبارنامه آنان را رد کند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار به مجلس راه یابد.

 

امام ما میفرمود: روحانی متعهد، به خون سرمایه داران زالو صفت تشنه است و هرگز با آنان سر آشتی نداشته و نخواهد داشت.

 

امام ما می فرمود: باید سعی شود تا از راه رسیده ها و دین به دنیا فروشان چهره کفر زدایی و فقر ستیزی روشن انقلاب ما را خدشه دار نکنند و لکه ننگ دفاع از "مرفهین از خدا بی خبر" را بر دامن مسئولان نچسبانند.

 

امام ما می فرمود: ما شما روشنفکران را آزاد گذاشتیم و خودتان را به فحشا کشیدید به بدتر از فحشا کشیدید، آبروی خودتان را بردید پیش ملت. ما شما را آزاد گذاشتیم و قلم های مسموم شما توطئه گران، مملکت ما را می خواست به باد بدهد به اسم دموکراسی، به اسم آزادی خواهی به اسم روشنفکری و با اسم های مختلف خائنان در این مملکت با دست باز شروع کردند به فعالیت و توطئه چینی.

 

امام ما می فرمود: خطر تحجر گرایان و مقدس نمایان احمق در حوزه های علمیه کم نیست. طلاب عزیز لحظه ای از فکر این مارهای خوش خط و خال کوتاهی نکنند. این ها مروج اسلام آمریکایی اند و دشمن رسول ا.... آیا در مقابل این افعی ها نباید اتحاد طلاب عزیز حفظ شود.

 

چرا امام شما لهجه آمریکایی دارد؟

 

امروز شما را بازیچه و سرباز شلوغ کار جریانی می دانیم که شعارِ دانستن حق مردم است را سر می دادند اما به محض تمرکز روی فسادشان جیغ نبود آزادی بیان و فضای امنیتی شان به هوا می رود.

 

انتهای پیام/ک
تگها: صبح محلات, محمود صادقی, یادداشت, انقلابی گری, پیرمردهای میلیاردر, انقلاب, مسیر انقلاب

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *