در بازدید و سرکشی استاندار مرکزی از تیم‌های اعزامی به استان لرستان مطرح شد:

ارسال محموله ۵۰ میلیارد ریالی کمک های مردم استان مرکزی به لرستان/ایفای نقش صنایع استان مرکزی در بازسازی مناطق سیل‌زده

28 فروردین 1398 کد خبر : 9886112033 | بازدید : 931

استاندار مرکزی گفت: کاروان کمک‌های مردمی استان مرکزی متشکل از ۵۰ دستگاه کامیون شامل اقلام مصرفی و لوازم‌خانگی به‌منظور توزیع بین سیل‌زدگان به استان لرستان ارسال‌شده است.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز در بازدید و سرکشی از تیم‌های اعزامی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده استان لرستان در جمع خبرنگاران گفت: استان مرکزی در کمک به مردم سیل‌زده استان لرستان تا بازسازی مناطق سیل‌زده از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

آقازاده افزود: کمک‌های انسان دوستانه ملت ایران در کمک به مناطق سیل‌زده کشور موجب انسجام ملی در سطح کشور شد.

 

وی عنوان کرد: مردم استان‌های لرستان و مرکزی با توجه به همسایگی و مرز مشترک از دیرباز با هم دوستی و ارتباط نزدیک دارند و در این شرایط وظیفه خود میدانیم به نمایندگی از مردم شریف استان مرکزی در کمک به مردم سیل‌زده لرستان تلاش نماییم.

 

آقازاده اضافه کرد: در حال حاضر١٠٠دستگاه ماشین‌آلات تخصصی وامدادی استان مرکزی در مناطق سیل‌زده لرستان در حال خدمت‌رسانی هستند.

 

استاندار مرکزی در این بازدید که در آن بخشی از کمک‌های مردم استان مرکزی شامل اقلام مصرفی و لوازم‌خانگی در کاروان ۵٠ دستگاه کامیون، برای توزیع بین سیل‌زدگان در خرم‌آباد تحویل استانداری لرستان شد، بیان کرد: این کمک‌های ارسالی ارزشی بالغ‌بر ۵٠میلیارد ریال داشته و جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردم نوع‌دوست استان مرکزی همچنان ادامه خواهد داشت.

 

همچنین در این دیدار خادمی استاندار لرستان هم کمک‌های ارسالی از استان مرکزی را در عملیات امداد به سیل‌زدگان مؤثر دانست و گفت: با توجه به وجود ظرفیت‌های عظیم صنعتی، استان مرکزی در بازسازی مناطق سیل‌زده نقش سازنده‌ای خواهد داشت.

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, استاندار مرکزی, استان مرکزی, کمک 5 میلیاردی استان مرکزی به سیل زدگان, سیل

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *