سلیمی:

عادل الجبیر با دم شیر بازی نکند

1 اسفند 1397 کد خبر : 9886111788 | بازدید : 568

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی می گوید:عادل الجبیر فراموش نکند اگر آمریکا نباشد در عرض ۲۰ روز عربستانی ها باید فارسی صحبت کنند.

 

به گزارش صبح محلات، علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اظهارات ضدایرانی و کینه‌توزانه عادل الجبیر در یک کنفرانس خبری در سفر به پاکستان گفت: عربستان متاسفانه مهد پرورش تروریست ها شده است؛ برخی آقایان می‌گویند برای شفاف‌سازی چرا منابع مالی تروریست‌ها را مشخص نمی کنند در حالی که عمده منابع تامین مالی تروریست‌ها به خود عربستان برمی‌گردد. 

 

عمده منابع تامین مالی تروریست‌ها به عربستان برمی‌گردد

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به قتل وحشیانه جمال خاشقجی توسط خود عربستان، مطرح کرد: افتضاح خاشقجی کافی بود برای اینکه بگوییم عربستان خود در خط مقدم پرورش تروریست ها است.

 

نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به قتل فجیع کودک شیعه عربستانی توسط تندروهای وهابی در قلب عربستان، تاکید کرد: اینکه در خود عربستان کودک می کشند، نشان دهنده خوی وحشی گری آنها دارد، عربستان خود پدرخوانده واقعی تروریسم تکفیری در جهان و منطقه است و این سخن برای کسانی که چهره ریاکارانه آل سعود را می‌شناسند نیاز به شرح و بیان بیشتر ندارد. 

 

سلیمی با تاکید بر اینکه عادل الجبیر با دم شیر بازی نکند، خاطرنشان کرد: عادل الجبیر باید بداند که با ایران کاری نداشته باشد، وی در این حد نیست که بخواهد درباره ایران و ترور صحبت کنند و خودش هم این را می‌داند.

 

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید براین موضوع که  ایران و پاکستان درک عمیق و درستی از روابط همسایگی خود دارند، اظهار کرد: همان که ترامپ به آنها گفت که اگر ما نباشیم شما دوام نمی آورید، واقعیتی است و خود آنها می‌دانند.

 

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تاکید بر وابستگی آل سعود به آمریکا، تصریح کرد: خود عربستان می داند تا چه اندازه وابسته به آمریکا است و عادل الجبیر فراموش نکند اگر آمریکا نباشد در عرض ۲۰ روز عربستانی ها باید فارسی صحبت کنند.

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عادل الجبیر در یک کنفرانس خبری در سفر به پاکستان گفت: ما هر گونه حمله تروریستی را محکوم می کنیم. همه ما باید برای مبارزه با ترویسم عزم راسخی داشته باشیم. ایران خود یک کشور تروریست پرور است. ایران در اقدامات تروریستی در سوریه، یمن و سایر کشورها دست دارد. ایران عامل گسترش تروریسم و پناه دهنده گروه القاعده است.

 

الجبیر در ادامه مدعی شد: دولت ایران از لحاظ داخلی تحت فشار است. جای تعجب است که ایران که خود عامل گسترش تروریسم است پاکستان را متهم به اقدامات تروریستی می کند./
تگها: صبح محلات, علیرضا سلیمی, نماینده محلات و دلیجان در مجلس, عادل الجبیر, اتهام تروریسم پروری ایران, فارسی صحبت کردن عربستانی ها

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *