معاون امور عمرانی استانداری مرکزی خبر داد؛

ایجاد شغل برای ۷۵۸۰ نفر با افتتاح پروژه‌های دهه فجر در استان مرکزی

3 بهمن 1397 کد خبر : 9886111617 | بازدید : 1781

معاون امور عمرانی استانداری مرکزی تعداد کل پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی دهه فجر امسال را ۱۳۲۷ پروژه عنوان کرد و گفت: این پروژه‌ها در سطح استان برای ۷۵۸۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از دیار آفتاب؛ مهدی زندیه وکیلی معاون امور عمرانی استانداری مرکزی روز سه‌شنبه در جلسه شورای اداری استان ضمن بیان اینکه پروژه‌های که امسال برای افتتاح و کلنگ زنی در دهه فجر در نظر گرفته‌شده است ازنظر تعداد و حجم آمار خوبی است گفت: تعداد کل پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی استان نسبت به دهه فجر گذشته ۶۵ در صد افزایش داشته است که نشان از آمادگی مدیران استانی برای تکمیل پروژه‌ها دارد.

 

زندیه وکیلی تعداد کل پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی دهه فجر امسال را ۱۳۲۷ پروژه عنوان کرد و افزود: از این تعداد ۱۲۵۸ پروژه افتتاحی و ۶۹ پروژه کلنگ زنی در دستور کار قرار دارد.

 

وی اظهار کرد: در حوزه عمرانی از ۱۱۳ پروژه افتتاحی بااعتبار ۱۰۳۷میلیارد تومان و ۶۷ پروژه افتتاحی بااعتبار ۱۹۲میلیارد تومان رونمایی می‌شود.

 

معاون امور عمرانی استانداری مرکزی مجموع ارزش این پروژه‌ها را ۲۲۲۸میلیارد تومان برشمرد و تصریح کرد: در حوزه اقتصادی نیز از ۱۹۲ پروژه باارزش ۱۳۹۶ میلیارد تومان رونمایی می‌شود که ۱۹۰ پروژه آن افتتاحی و ۲پروژه آن کلنگ زنی است.

 

وی ضمن بیان اینکه این پروژه‌ها در سطح استان برای ۷۵۸۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است تشریح کرد:همه این پروژه‌ها از منابع ملی، استانی،تسهیلات بانکی و سرمایه‌گذاری متقاضیان تأمین مالی شده است.

 

زندیه وکیلی خاطرنشان کرد:این پروژه‌های در حوزه‌های آب‌رسانی، گازرسانی، مدارس، راه‌سازی،مرمت راه و کشاورزی و ... افتتاح و کلنگ زنی خواهند شد.

 

انتهای پیام/
تگها: صبح محلات, استان مرکزی, دهه فجر, افتتاح پروژه, اشتغال زایی, حماسه 40 ساله, شورای اداری استان مرکزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *