رئیس سازمان بسیج مستضعفین

همکاری بسیج با ستاد مبارزه با مواد مخدر برای جمع‌آوری معتادان متجاهر/ محلات شهرهای 11 استان کشور پاکسازی می‌شوند

3 آذر 1397 کد خبر : 9886111161 | بازدید : 545

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جمع آوری معتادان متجاهر تا ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت و ۱۰ استان در مرحله اول مشمول این طرح قرار می گیرند و توافق نامه ای با ستاد مبارزه با مواد مخدر در همین راستا انجام داده ایم که فعلا در گام اول جمع آوری معتادین متجاهر از محله های مختلف کشور کلید خورده است.

 

به گزارش صبح محلات، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص اقدامات اخیر بسیج در محله های نا امن مانند محله هرندی تهران اظهار داشت: با آمدن سردار مومنی به ستاد مبارزه با مواد مخدر، یک حرکت خوب اتفاق افتاد و برای محله هرندی و محله های مشابه در سراسر کشور برنامه های خوبی در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی در ادامه اضافه کرد: این برنامه تا ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت و ۱۰ استان در مرحله اول مشمول این طرح قرار می گیرند و توافق نامه ای با ستاد مبارزه با مواد مخدر در همین راستا انجام داده ایم که فعلا در گام اول جمع آوری معتادین متجاهر از محله های مختلف کشور کلید خورده است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به محله های متجاهر در شهر تهران نیز اظهار داشت: در تهران ظرفیت پنج هزار نفره ای ایجاد شده است که در گام اول ۱۴۰۰ نفر در این طرح شرکت خواهند کرد و از این به بعد معتادین متجاهر با همکاری نیروهای بسیج از محله های مختلف جمع آوری خواهند شد.

 

انتهای پیام/ط
تگها: صبح محلات, سازمان بسیج, مبارزه با مواد مخدر, ورود بسیج به عرصه مبارزه با مواد مخدر

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *