درباره ما

یت خبری تحلیلی صبح محلات در خرداد ماه سال 92 به منظور اطلاع رسانی شفاف، گردش آزاد اخبار و اطلاعات و بیان افکار و اندیشه های صاحبان تفکر و نظر با محوریت شهرستان محلات راه اندازی شد.

 

صبح محلات در مدت فعالیت خود تمام توان و تلاش خود را به کار بست تا فرهنگ اصیل، طبیعت بکر، جاذبههای گردشگری و مفاخر شهرستان، ابتدای امر به ساکنین شهرستان و در ثانی به مردم میهن اسلامی معرفی کند که این لازمه این مهم، همکاری و همراهی تمامی دلسوزان شهرستان اعم از مردم و مسئولین است.

 

لذا بدین وسیله ضمن معرفی سایت خبری صبح محلات و همچنین راههای ارتباط با این سایت خبری از تمامی بزرگواران استدعا داریم، اخبار، اطلاعات خبری، تصاویر ناب و خبری از شهرستان محلات را از یکی از راههای زیر برای مدیریت و کارکنان سایت ارسال فرمایید.

 

جهت ارتباط هرچه بهتر و بیشتر با مدیران و خبرنگاران سایت جهت انتشار سریع اخبار شهرستان و همچنین پیگیری مشکلات موجود از طریق سایت می‌توانید از طریق یکی از پل های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

ضمن قدردانی از شما بابت اعتماد و ارتباط با این سایت، مدیران و خبرنگاران سایت آماده دریافت نظرات و انتقادات شما برای هرچه بهتر شدن فضای سایت و اطلاع رسانی از طریق آن هستند.

 

آدرس کانال تلگرامی:                       @sobhemahallat

 

ارتباط با مدیر در کانال:                                  @modir_sobhemahallat

 

رایانامه:                      sobhemahallat@gmail.com   

 

تلفن تماس:              43230222-086    *    09181663580

 

 

با تشکر
علی یارمحمدی
مجله اینترنتی صبح محلات