تبلیغات

30 مهر 1394 کد خبر : 988619490 | بازدید : 15332

پایگاه خبری تحلیلی صبح محلات به عنوان اولین و تنها پایگاه خبری آنلاین شهرستان محلات پس از بیش از 4 سال فعالیت در عرصه خبر در مهر ماه سال 1396 مفتخر به دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

 

در حال حاضر پایگاه خبری تحلیلی صبح محلات به عنوان تنها مرجع رسمی درج اخبار شهرستان در بستر اینترنت در حال فعالیت است و از همین رو با جستجوی کلماتی و عباراتی مرتبط با شهرستان محلات در فضای اینترنت و وب، پایگاه خبری صبح محلات به عنوان یکی از اصلی ترین منابع از طرف موتورهای جستجو به خاطبین معرفی خواهد شد، لذا این پایگاه خبری امروز به علت فعالیت در فضای اینترنت جهانی در اختیار همه مردم جهان قرار داشته و از نظر تعداد مخاطبین نیز بدون هیچ محدودیتی در حال ارائه اخبار و اطلاعات می‌باشد.

 

این پایگاه خبری با توجه به موقعیت منحصر به فرد خود در فضای اینترنت بر آن شد تا زمینه معرفی کالا، خدمات و محصولات تولیدی در شهرستان، به تمامی مردم را فراهم کند و در همین راستا با ورود به عرصه تبلیغات زمینه دیده شدن کالا و خدمات همشهریان عزیز را فراهم کرده است.

 

شما مخاطبین و صاحبان کالا و خدمات می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش تبلیغات در این پایگاه خبری از طریق تلگرام(اینجا کلیک کنید) و یا تماس با شماره 09187663580 با این پایگاه خبری در ارتباط باشید.

 
تگها: صبح محلات, تبلیغات, تبلیغات در بستر وب, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *